Unable to display PDF file.
ទាញយក
instead.
ឯកសារពាក់ព័ន្ធ
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៨៤ សសរ ចុះថ្ងៃទី២១ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការបង្កើតគណៈកម្មការអន្តរក្រសួងដើម្បីសិក្សា និងដោះស្រាយបញ្ហាបាក់ច្រាំងទន្លេបាសាក់និងព្រែកជ្រៃធំនៅតាមបណ្តាយព្រំដែនកម្ពុជា វៀតណាម
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៨២ អនក្រ.បក ស្តីពីការកែសម្រួលសមាសភាពអនគណៈកម្មាធិការបច្ចេកទេសអន្តរក្រសួងដើម្បីតាក់តែងលិខិតបទដ្ឋានគតិយុត្ត គោលនយោបាយនិងយុត្តសាស្រ្តជាតិសម្រាប់ការគ្រប់គ្រង និងអភិវឌ្ឍយានយន្តអគ្គីសនី
សេចក្តីសម្រេចលេខ០១ សសរ ចុះថ្ងៃទី១៣ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ ស្តីពីការបង្កើតគណៈកម្មការស្រាវជ្រាវនិងអភិវឌ្ឍន៍
សេចក្តីសម្រេចលេខ២៥០ សសរ ចុះថ្ងៃទី២៧ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ ស្តីពីការតែងតាំងសមាសភាពគណៈកម្មាធិការអន្តរក្រសួងសម្រាប់គម្រោងអភិវឌ្ឍន៍លំនៅឋានតម្លៃសមរម្យ
សេចក្តីសម្រេចលេខ០១ កយ.សសរ/២៥ ស្តីពីការកែសម្រួលសមាសភាពនិងរចនាសម្ព័ន្ធនៃគណៈកម្មការទទួលបន្ទុកដឹកនាំរៀបចំការធ្វើវិសោធនកម្មច្បាប់ក្នុងវិស័យព្រហ្មទណ្ធនិងវិស័យរដ្ឋប្បវេណី
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៨០ សសរ ចុះថ្ងៃទី១៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការកែសម្រួលគណៈកម្មការអន្តរក្រសួងដើម្បីជំរុញដំណើរការអនុវត្តគម្រោងផ្លូវនាវាចរណ៍ ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៧៩ សសរ ចុះថ្ងៃទី១៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការកែសម្រួលគណៈកម្មាគណៈការអន្តរក្រសួងដើម្បីជំរុញដំណើរការអនុវត្តគម្រោងផ្លូវល្បឿនលឿនតភ្ជាប់ពីរាជធានីភ្នំពេញទៅក្រុងបាវិតនិងស្ពានឆ្លងកាត់ទន្លេមេគង្គ
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៧៨ សសរ ចុះថ្ងៃទី៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការបង្កើតគណៈកម្មការអន្តរក្រសួង ដើម្បីជំរុញដំណើរការសិក្សាគម្រោងផ្លូវរថភ្លើងធុងស្រាលតភ្ជាប់ពីរាជធានីភ្នំំពេញ ទៅព្រលានយន្តហោះថ្មី និងផ្លូវរថភ្លើងក្រោមដីរាជធានីនៅភ្នំពេញ
សេចក្តីសម្រេខលេខ១៧៧ សសរ ចុះថ្ងៃទី១៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការកង្កើតគណៈកម្មាការអន្តរក្រសួង ដើម្បីជំនុញដំំណើរការសិក្សាសម្រោងអភិវឌ្ឍផ្លូវរថភ្លើងធុងស្រាលភ្ជាប់ពីអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិសៀមរាបអង្គរ ទៅក្រុងសៀមរាប
សេចក្តីសម្រេច ១៥៦ សសរ ស្ដីពីការតែងតាំងសមាសភាពគណៈកម្មាធិការតាមដាន ត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃការអនុវត្តយុទ្ធសាស្រ្តបញ្ចកោណ
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៥៥ សសរ ចុះថ្ងៃទី៦ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការកែសម្រួលសមាភាពគណៈកម្មាធិការប្រឡងថ្នាក់ជាតិសម្រាប់ការបណ្តុះបណ្តាលក្នុងវិស័យសុខាភិបាល
សេចក្តីសម្រេចលេខ១៦៤ សសរ ចុះថ្ងៃទី១៤ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការបង្កើតក្រុមការងារអន្តរក្រសួងសម្របសម្រួលកិច្ចការពាក់ព័ន្ធនិងការវិនិយោគតបស់ក្រុមហ៊ុន Samling Strategic Corporation Sdn Bhd