គោលនយោបាយជាតិ ស្តីពី ការអភិវឌ្ឍវិស័យអប់រំកាយនិងកីឡា
អ្នកបោះពុម្ពផ្សាយ:
ឆ្នាំដាក់ចេញ: 2015
ប្រធានបទ:
ចំនួនអ្នកទស្សនា: 64
ប្រកាសលេខ១៣៩៦ ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៤ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ស្តីពីការបង្កើត និងការដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់និមិត្តសញ្ញារដ្ឋបាលក្រុងកំពត ខេត្តកំពត
ប្រកាសលេខ១៣៩៥ ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៤ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ស្តីពីការបង្កើត និងការដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់់និមិត្តសញ្ញារដ្ឋបាលស្រុកបន្ទាយមាស ខេត្តកំពត
ប្រកាសលេខ៨០៦ សហវ.ប្រក ស្តីពីការបំពេញបន្ថែមអង្គភាពប្រើប្រាស់ទ្រព្យសម្បត្តិរដ្ឋរបស់ក្រសួងសេដ្ឋកិច្ចនិងហិរញ្ញវត្ថុ
ប្រកាសរួម លេខ១៥០៦ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃ២៤ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៣ ស្ដីពីការកែសម្រួលតម្លៃសេវាសារណៈរបស់ក្រសួងវប្បធម៌ និងវិចិត្រសិល្បៈ
ប្រកាសរួម លេខ១៥០៧ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃ២២ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៦ ស្ដីពីការកែសម្រួលប្រកាស៤ នៃប្រកាសរួមលេខ ៦៥៨ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៦ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៦ ស្ដីពីការផ្ដល់រង្វាន់លើកទឹកចិត្តលើកការផ្ដល់សេវាសាធារណៈរបស់ក្រសួងវប្បធម៌ និងវិចិត្រសិល្បៈ
ប្រកាស លេខ២៦៣ ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៧ ខែកុម្ភៈ ២០០៩ ស្ដីពីការធ្វើប្រតិភូកម្មមុខងារ និងភារកិច្ច ការងារភារកិច្ច ការងារវប្បធម៌ និងវិចិត្រសិល្បៈ ជូន ក្រុង ស្រុក គោលដៅ
ប្រកាសលេខ៩៧៦ សហវ.ប្រក.អរជ ចុះថ្ងៃទី២៣ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ ស្តីពីការបង្កើតក្រុមការងារបច្ទេកទេសនៃក្រសួងសេដ្ឋកិច្ចនិងហិរញ្ញាវត្ថុសម្រាប់គម្រោងអភិវឌ្ឍន៍លំនៅឋានតម្លៃសមរម្យ
ប្រកាសអន្តរក្រសួង លេខ៤៨៧ ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៤ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៦ ស្ដីពីការបង្កើតរជ្ជទេយ្យបុរេប្រទានសម្រាប់ឆ្នាំ២០១៦ របស់អគ្គនាយកកដ្ឋានរដ្ឋបាលការពារ និងអភិរក្សធម្មជាតិ
ប្រកាសអន្តរក្រសួង លេខ៤៩០ ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៤ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៦ ស្ដីពីការបង្កើតរជ្ជទេយ្យបុរេប្រទានសម្រាប់អគ្គនាយកកដ្ឋានគាំពារបរិស្ថាន នៃក្រសួងបរិស្ថាន
ប្រកាសអន្តរក្រសួង លេខ៤៩១ ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៤ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៦ ស្ដីពីការបង្កើតរជ្ជទេយ្យបុរេប្រទានសម្រាប់ឆ្នាំ២០១៦ របស់អគ្គលេខាធិការដ្ឋានក្រុមប្រឹក្សាជាតិអភិវឌ្ឍន៍ដោយចីរភាព នៃក្រសួងបរិស្ថាន