រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេស ស្តីពី ការរៀបចំ និងកសាងផែនការអភិវឌ្ឍន៍រាជធានី
រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេស ស្តីពី ការរៀបចំ និងកសាងផែនការអភិវឌ្ឍន៍ក្រុង
ចំនួនទំព័រ: 67 P
រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេស ស្តីពី ការរៀបចំ និងកសាងផែនការអភិវឌ្ឍន៍ស្រុក
ចំនួនទំព័រ: 65 P
រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេស ស្តីពី ការរៀបចំ និងកសាងផែនការអភិវឌ្ឍន៍ខណ្ឌ
ចំនួនអ្នកទស្សនា: 57
រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេស ស្តីពី ការរៀបចំ និងកសាងផែនការអភិវឌ្ឍន៍ ឃុំ សង្កាត់
ចំនួនទំព័រ: 52 P
រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេស ស្តីពី ការរៀបចំ និងកសាងកម្មវិធីវិនិយោគបីឆ្នាំរំកិលរាជធានីភ្នំពេញ