ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៩២៣/២១៤៧ ស្តីពីមាត្រា២នៃព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៥១៨/៥៥៧ ចុះថ្ងៃទី២៣ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១៨ ស្តីពីការរៀបចំនិងការប្រព្រឹត្តទៅនៃអាជ្ញាធរជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៩២៣/២១៤៣ ចុះថ្ងៃទី០៩ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការបង្កើតគណៈកម្មាធិការជាតិជំរុញការអនុវត្តវិធានការគន្លឹះក្នុងការកែទម្រង់រដ្ឋបាលសាធារណៈរបស់រាជរដ្ឋាភិបាល
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៩២៣/២១៤១ ស្តីពីការបង្កើតគណៈកម្មាធិការជាតិជំរុញការអនុវត្តវិធានការគន្លឹះក្នុងវិស័យអប់រំរបស់រាជរដ្ឋាភិបាល
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៨២៣/២០៥៥ ចុះថ្ងៃទី២៦ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការតែងតាំងមុខតំណែងជារដ្ឋលេខធិការ និងអនុរដ្ឋលេខាធិការនៃក្រសួងមហាផ្ទៃ
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៨២៣/២០៤៧ ចុះថ្ងៃទី២៦ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការផ្ទេរនិងតែងតាំងរដ្ឋលេខាធិការ និងអនុរដ្ឋលេខាធិការ១២ រូប
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៨២៣/២០៤៦ ចុះថ្ងែទី២៦ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការតែងតាំងឯកឧត្តម មន្ត ប្រាថ្ឋា ជាអគ្គនាយកនៃអគ្គានាយកដ្ឋានបច្ចេកទេសវិទ្យាព័ត៌មានគ្រប់គ្រង់ហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ នៃក្រសួងសេដ្ឋកិច្ចនិងហិរញ្ញវត្ថុ
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៨២៣/២០៥៣ ចុះថ្ងៃទី២៦ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការតែងតាំងឯកឧត្តម សួស ប្រាថ្នា ជាអគ្គានាយកនៃអគ្គានាយកដ្ឋានរដ្ឋបាលក្រសួងមហាផ្ទៃ
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/០៨២៣/២០៦៤ ចុះថ្ងៃទី២៦ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការរៀបចំនិងការប្រព្រឹត្តទៅនៃឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាពិគ្រោះនិងផ្តល់យោបល់
ព្រះរាជក្រឹត្យ ស្ដីពីការតែងតាំងមុខដំណែង ឯកឧត្តម មន្ត ប្រាថ្នា ជាអគ្គនាយកដ្ឋានបច្ចេកវិទ្យាព័ត៏មានគ្រប់គ្រងហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ នៃក្រសួងសេដ្ឋកិច្ចនិងហិរញ្ញវត្ថុ
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/១១២៤/១៥៥៩ ចុះថ្ងៃទី៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ ស្តីពីការកែសម្រួលព្រះរាជក្រឹត្យស្តីពីលក្ខន្តិកៈដោយឡែកសម្រាប់បុគ្គលិលរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ
ព្រះរាជក្រឹត្យស្តីពីការកំណត់ប្រភេទសត្វ និងរុក្ខជាតិសម្រាប់ជានិមិត្តរូបនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា
ព្រះរាជក្រឹត្យ នស/រកត/១៥១៩/៦២៤ ចុះថ្ងៃទី២០ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១៩ ស្ដីពីការតែងតាំងឯកឧត្ដម អុីវ ផល្លី ជាអនុរដ្ឋលេខាធិការក្រសួងព័ត៌មាន